0 EUR

O TOOLZONE

Distribučná skupina TOOLZONE

Ponúka ucelený rad produktov FORMAT plus, upínačov a skľučovadiel Albrecht Präzision, meracích a upínacích zariadení Tschorn a rad ďalších produktov svetových výrobcov nástrojov a náradia.

Zabezpečuje predaj a technickú podporu produktov spoločnosti E / D / E disponujúci centrálnym skladom a profesionálnou logistikou


Členovia skupiny sú:

spoločnosť dimid.cz, s.r.o.

zabezpečuje predaj, technickú podporu, logistiku a ekonomiku predaja

spoločnosť AG NÁRADIE, s.r.o.

zabezpečuje predaj, dodávky produktov a sklad pre ČR a SR


Spôsoby predaja a komunikácie so zákazníkmi:

Online predaj prostredníctvom internetu

Hlavným smerom predaja je ciel na predaj cez internet a to hlavne z dôvodu zaistenia rýchlych a efektívnych dodávok tovaru. Takto sme schopní zabezpečiť najekonomickejšie dodávky a náklady na logistiku. Práve preto sme schopní dodávať tovar od objednania až na miesto do druhého dňa pre ČR a SR. Tento spôsob dodávok možno zabezpečiť nielen pre partnerov, ale aj pre opakované nákupy našich dôveryhodných zákazníkov.

Dopyt a kalkulácie na požadované produkty

V mnohých prípadoch keď nemožno objednávku vykonať cez internet, sme pripravení spracovať všetky požiadavky formou kalkulácie a následne dodať požadované produkty podľa písomnej objednávky doručenej e-mailom alebo aj "v papierovej forme".

Osobné konzultácie a prezentácie jednotlivých riešení

Vzhľadom k tomu, že sme schopní rad riešení odporučiť a aplikovať, možno po dohovore dohodnúť osobné konzultácie a prezentácie aj za priamej účasti odborných zástupcov výrobcov jednotlivých značiek predovšetkým upínačov a skľučovadiel Albrecht Präzision, fréz a vrtákov Miller skupiny MAPAL Group a meracích a upínacích zariadení Tschorn po celej ČR a SR.


Individuálne ceny pre registrovaných

Rýchle dodávky už od 24 hodín

Osobný prístup nie len cez internet

Technická podpora aj za priamej účasti výrobcov

Zákaznícka podpora

V pracovných dňoch od 7:00 - 15:30

  033 / 553 15 01   toolzone@agnaradie.sk© 2020, TOOLZONE
Prosím, čakajte...